Nairo Quintana, Thibaut Pinot, Simon Yates ve Frank ile bir grup oluşturuldu.

Nairo Quintana, Thibaut Pinot, Simon Yates ve Frank ile bir grup oluşturuldu.

Bu baskının yeniliklerine gelince, Fox Factory, Hutchinson, KTM Bike Industries, Merida, Peugeot Cycles, Radon, Riese gibi markaları göreceğiz. Müller, Specialized, Trek, Vitoria, Whyte bisikletleri ve daha fazlası nihai onay bekliyor.

Demobike Sea Otter Europe, büyük iddia

Ayrıca kullanıcılara ürünlerinin teknik avantajlarını ve büyük ilerlemelerini göstermek isteyen Demobike markaları sayesinde birinci sınıf bisikletler test edilebiliyor. Fuara bugüne kadar toplam 32 marka katılacak. Katılımcıların piyasadaki en iyi bisikletlerin keyfini çıkarması için 400’den fazla bisikleti bir araya getirecek harika bir vitrin.

Şu anda Demobike markaları şunlardır: Berria, BH bisikletleri, Bulls, Cannondale, Cube, Focus, Ghost, Haibike, Haro, Lapierre bisikletleri, Lobito, Look, Massi, MMR, Mustache bisikletleri, Norco bisikletleri, Olympia bisikletleri, SCOTT, Sunn ve Düdük. Ve büyük bir haber olarak: Cervelo, Gates Carbon Drive, KTM Bike Industries, Merida, Peugeot bisikletleri, Radon, Riese Müller, Uzman, Titici, Trek, Vitoria ve Whyte Bisikletleri.

Girona ve Costa Brava, genel olarak, tüm yıl boyunca bisiklet rotalarıdır, ancak Haziran ayında hem yol hem de dağ bisikletçiliğin merkez üssü ve dünya başkenti olacaklar. 

Volta a Catalunya’nın üçüncü aşamasını canlı izleyin. Çığ riski nedeniyle gün değişti. Organizasyon, Vallter 2000 kayak merkezine varacak olan kraliçe etabını 40 kilometre kısaltmaya karar verdi.Son olarak, koşucular Sant Cugat del Vallés’ten başlayıp Camprodon’daki bitiş çizgisini geçecekler.

Jonathan Moreno

Peloton, Port d’Oix veya Rocabruna’ya tırmanmayacaktır, bu nedenle Coll de Bracons (1. kategori,% 5 ile 10.2 kilometre ve maksimum% 15 rampalar) ve Port de Collabós (2. kategori), seyahat. Genel sınıflandırmadaki erkekler son 20 kilometrenin talepleri göz önüne alındığında neşelenebilse de, etabın profili kaçışlara elverişli görünüyor.

Dün Valls’de kazanan ve generalin lideri Alejandro Valverde’ye dikkat etmeliyiz. Murcian, sınıflandırmanın başında avantajını genişletmek için başka bir fırsata sahip olabilirdi.

YÜKSELT +0

18:10

Camprodon etabının galibi Thomas de Gendt ile vedalaşıyoruz. Yarın daha çok ve daha iyi. Belçikalı başı çekiyor. Alejandro Valverde 23. saniyede kalır ve Daryl Impey podyumu 29. saniyede tamamlar. 

18:06

Adam Yates de düştü. İngiliz’in sol bacağında önemli bir sürtünme var.

18:04

Sinirler son metrelerde düşmeye neden oldu. Dani Navarro del Cofidis buna dahil oldu.

Son kilometrelerde yaşanan bir kaza sonucu düşüş yaşayan Dani Navarro için kötü şans #voltacatalunya #cofidismyteam pic.twitter.com/Ptxk3sOyCr

– Cofidis Bisiklete binmeyi seviyor (@ciclistacofidis) Mart 21, 2018 /**//**/

18:03

Camprodon’daki etabın galibi Thomas de Gendt’e şapka. Belçikalı, günün büyük bölümünde koştuktan sonra kollarını kaldırıyor. 

.@DeGendtThomas, guanyador @ciclistacofidis #VoltaCatalunya’nın üçüncü aşamasından! pic.twitter.com/MVOULlBajO

– Volta a Catalunya (@VoltaCatalunya) 21 Mart 2018 /**//**/

18:02

De Gendt için son kilometre!

18:01

De Gendt, Camprodon’a girer. Belçikalı sahneye çıkacak ve genel lider formasını giyecek. Lotto Soudal Sahnesi.

17:58

De Gendt takipçilerine yarım dakika ayırır. Belçikalı sahneyi okşadı. Üç kilometre kaldı. Ekip, Nairo Quintana’nın grubunu bulmaya gider.

17:54

Bitirmeye 5 kilometre kaldı. Sahnenin bu heyecan verici sonunda karar verilecek her şey. 

Diğer grup: 🇫🇷 @ ThibautPinot 👀🇨🇴 Nairo Quintana🇨🇭 Matthias Frank🇬🇧 Simon Yates # VoltaCatalunya pic.twitter.com/w4B5KKmUfU

– Équipe Cycliste Groupama-FDJ (@GroupamaFDJ) 21 Mart 2018 /**//**/

17:53

De Gendt geriye bakıyor. Takipçiler onun peşinde. Quintana’nın grubu ile peloton arasında yarım dakikalık fark var. 

#VoltaCatalunya Bitiş çizgisine 6 km uzaklıkta çok açık yarış. De Gendt, @NairoQuinCo dörtlüsünde 35 “ve iki SKY bisikletçisinin ateş etmeye başladığı @alejanvalverde pelotonunda 1’05” koruyor. pic.twitter.com/8UQ4mR2Zeh

– Movistar Ekibi (@Movistar_Team) 21 Mart 2018 /**//**/

17:51

Simon Yates saldırısı! Briton, Sant Pau de Segúries’den geçerken hızını artırıyor.

17:49

Sky kadroda tepki veriyor. İngiliz takımı aradan çıktı ve hatayı telafi etmeye çalışıyor.

17:47

Nairo Quintana, Thibaut Pinot, Simon Yates ve Frank ile bir grup oluşturuldu. On kilometreden az kaldı. De Gendt, yarışın başında saniye kaybeder. Belçikalı yorgun görünüyor.

#VoltaCatalunya Dörtlü, @NairoQuinCo, Frank (ALM), Pinot (GFC) ve Simon Yates (MTS) ile paketten ayrılıyor. Bitiş çizgisinden 9’da De Gendt’e ancak 50 “; @ alejanvalverde’nin grubu Nairo’dan 10” yürüyüşe çıktı. pic.twitter.com/s DaoOvH8NO

– Movistar Ekibi (@Movistar_Team) 21 Mart 2018 /**//**/

17:42

Marc Soler, Mitchelton’larla kedi fare oynuyor. Vilanova koşucusu gruptan atlamak için bir numara yaptı. Önemli adamlarla bir kaçış yaratılır.

#VoltaCatalunya De Gendt limanı 1’20 “den daha az avantajla taçlandırdı. Limanın sonu @ solermarc93 tarafından başlatılan birçok hareketle. Bala ve Nairo da favorilerle devam ediyor. Pic.twitter.com/jJhXwGz01U

– Movistar Ekibi (@Movistar_Team) 21 Mart 2018 /**//**/

17:41

De Gendt, Collbós limanını birinci konumda taçlandırıyor. Belçikalı dağ formasını güvence altına alıyor. 

🏁13km⏱️01: 38 gap🎙️De Gendt, els rockers semper ballen fins a l’ultima song🎙️De Gendt, rock yıldızı her zaman son şarkıya kadar dans ediyor🎙️ @ DeGendtThomas rockstar her zaman son şarkıya kadar dans ediyor pic.twitter.com/95Tqh5GyKe

– Volta a Catalunya (@VoltaCatalunya) 21 Mart 2018 /**//**/

17:40

Marc Soler ve Alejandro Valverde izlenecek strateji hakkında konuşuyor. Mitchelton’ın hızı kadroyu çok etkiledi.

Daha fazla yükle

Katalan sporcu Carles Castillejo, bu Pazar günü, aynı zamanda otorite ile kazandığı kadın kategorisinde Canarian Aroa Merino gibi rakibinin olmadığı 20 kilometrelik klasik Behobia-San Sebastián yarışında unvanını yeniden onayladı.

30.000’e yakın katılımcıyı bir araya getiren test, erkeklerde son on yılın en iyi koşucularından biri tarafından, 5.000, 10.000 metrede şampiyonluklar ve mevcut İspanyol maraton şampiyonu ile İspanya’da domine edildi. Olimpiyatlarda düzenli.

Castillejo’nun zaferi, başlangıçta Katalan tarafından çok sert bir ritimle pekiştirilmişti, son baskıda olduğu gibi, Castillejo’ya birkaç kilometre yapıştırılmış halde kalan, son baskıda olduğu gibi, sadece Portekizli José Luis Dias takip edebilir. Barcelona oyuncunun üstünlüğü.

Bu panoramayla karşılaşan kazanan, kendi kariyerine damgasını vurdu ve Gaintzurizketa’nın zirvesinden sonra, yarışın ortasında, onu tezahürat etmeyi bırakmayan binlerce takipçinin bulunduğu salonun önünde tek başına koşmak için Dias’ı geride bıraktı. sansasyonel bir rekor olurdu.

Sonunda, erkeklerin kürsüsü neredeyse saate karşı dövülmüştü çünkü 2015’te kazanan Castillejo, Dias ve Pedro Nimo tek başlarına ve güçlerinin tek desteğiyle geldiler.

Castillejo’nun liyakati iki katıydı, çünkü başlangıçta bu büyük yarışa katılımı, unvanını başarıyla savunmak için istifa etmesine yardım eden federal burslarla uyumsuzluklar nedeniyle planlanmamıştı.

Kadınlarda, 2016 şampiyonluğunu savunan ancak Lanzarote’den Kanaryalı ve ilk kez oynayan Arroa Merino’nun beklenmedik muhalefetiyle karşı karşıya kalan Extremaduran Raquel Gómez’in zaferi için her şey planlanmıştı.

Gómez üçüncü bitirecekti çünkü Madridli Clara Simal da harika bir yarış geçirdi ve podyumun ikinci basamağını işgal etti.

Önümüzdeki Cuma Uruguay ile Mısır arasındaki maç, varlığıyla ilgili ortaya çıkan belirsizlik nedeniyle kendi adını taşıyor. Mohamed Salah iyileşmesini hızlandırdı ve Charruas ile Kuzey Afrikalılar arasındaki mücadelede diğer oyuncular fark edilmeden gittiler.

Salah’ın Liverpool’daki https://gamblingprofessors.com/tr/casinoslot/ harika sezonu gözden kaçmadı. Futbol gezegeni, bir Dünya Kupası etkinliğinde Mısırlıların tam teşekküllü galasıyla dudaklarını yalıyordu. Bununla birlikte, Şampiyonlar Ligi finalinde bir omuz yaralanması, ilk aşamanın ilk maçındaki görünüşü hakkında şüpheleri artırdı.

Ancak Uruguay’da, Nizhny Novgorod’daki ana kamplarından başka hikayeler bekliyorlar. Birincisi, kendileri ve fiziksel olarak dokunmuş üç oyuncunun (Giorgian de Arrascaeta, Nahitan Nandez ve Guillermo Varela) durumu ve ikincisi, rakibinin güçlerini not etmesini sağlamak.

Atmosfer, şimdilik, Uruguaylı konsantrasyonunda rakipsizdir. Hepsi güzel yüzler ve bu Salı kahkahaları basın odasında göründü. De Arrascaeta ve Nandez geri çekilemedi ve ses kesilince, bir teknisyen kameraların önünden geçtiğinde ve sonunda bir gazeteci bazı sandalyelere takılıp yere düştüğünde birkaç kez güldüler.

Ancak “paranormal” olaylar arasında, De Arrascaeta’nın mesajını vermek için birkaç dakikası vardı. Herhangi bir takım olmayan Uruguay’a dikkat edin. Ve yukarıda, Luis Suárez ve Edinson ile, Uruguaylı takımın Cruzeiro orta saha oyuncusu için özel bir isme sahip birkaç oyuncusu var.

“Eklemeye geldiğimiz oyuncuların yer değiştirmesiyle bir kadro oluşturuldu. Ayrıca, çok fazla deneyime sahip birçok seçkin oyuncumuz var … Üst katta iki canavarımız var ve top onlara ulaşırsa her şey daha kolay. “, De Arrascaeta dedi.

Salah hala şüphelidir.

egemen